Następny mecz
10. kolejka
20 października, 17:00
Olimpia Sztum - : - Błękitni Stare Pole
A-klasa no10.pl 2018/19
  Drużyna M Ptk
1. Mady 9 25
2. Relax 9 25
3. Błękitni S. P. 9 18
4. Olimpia 9 16
5. Rodło K. 9 14
6. Wisła K. 9 13
7. Waplewo 9 12
8. Świt 9 12
9. Rodło T. 9 11
10. Mewa 9 11
11. Delta 9 11
12. Ruch 9 8
13. Start K. 9 4
14. Powiśle P. 9 1
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu sztumskiego
  Drużyna M Ptk
1. Olimpia 2 6
2. Ruch 2 3
3. Waplewo 2 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu kwidzyńskiego
  Drużyna M Ptk
1. Relax 3 9
2. Wisła K. 3 6
3. Rodło K. 2 4
4. Powiśle P. 3 1
5. Rodło T. 3 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu tczewskiego
  Drużyna M Ptk
1. Mewa 1 3
Start K. 1 3
3. Świt 2 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Ostatni mecz
9. kolejka
13 października, 14:00
Wisła Korzeniewo 0 : 1 Olimpia Sztum
9. kolejka
9 kolejka
Wisła K. 0 : 1 Olimpia
Mewa 2 : 3 Waplewo
Relax 3 : 3 Delta
Świt 0 : 3 Mady
Błękitni S. P. 7 : 2 Powiśle P.
Start K. 0 : 1 Rodło T.
Rodło K. 2 : 1 Ruch
powered by © Tabelkownik 1.5
Strzelcy - 9 kolejka
13 Czarnecki Bartosz (Waplewo)
7 Wacławski Bartosz (Mady)
6 Staniaszek Dariusz (Relax)

Wszyscy strzelcy
Strzelcy Olimpii
5 Pluta Maciej
2 Aleksandrowicz Mateusz
1 Kotowski Łukasz, Pluta Dawid, Kopecki Michał, Głowacki Mateusz, Ostrowski Filip
Asystenci Olimpii
3 Pluta Maciej
2 Kopecki Michał
1 Głowacki Mateusz, Kopecki Mateusz, Pliszka Wojciech, Aleksandrowicz Mateusz
Punktacja kanadyjska
8 Pluta Maciej
3 Aleksandrowicz Mateusz, Kopecki Michał
2 Głowacki Mateusz
1 Ostrowski Filip, Kotowski Łukasz, Kopecki Mateusz, Pliszka Wojciech, Pluta Dawid
Dżokerzy Olimpii
2 Aleksandrowicz Mateusz
1 Głowacki Mateusz

Ligowi dżokerzy
Żółte kartki
4 Ostrowski Filip
2 Jankowski Mateusz, Kopecki Marcin, Pliszka Wojciech, Pastewski Wojciech
1 Pluta Maciej, Kopecki Mateusz, Kwiatkowski Kacper, Floriański Jakub, Kopecki Michał, Markowicz Piotr, Nowak Łukasz

Klasyfikacja Fair Play
Kartkowicze indywidualnie
Główny sponsor klubu
...
Wisła Korzeniewo - Olimpia Sztum 0:1 (0:0)
(Aleksandrowicz 74)

Wisła: Szramka - Dąbrowski M., Dąbrowski R. (87, Czyrson), Gwóźdź A., Mesanio T., Kwintera, Wilk (64, Wilma), Gretkowski, Dębicki, Gajewski M. (64, Szczepanik), Szlachta

Olimpia: Markowicz - Nowak (81, Kwiatkowski), Jankowski Mateusz, Pliszka W., Kopecki Mateusz, Ostrowski (64, Głowacki), Floriański (46, Kotowski Ł.), Pluta D., Kopecki Michał, Kopecki Marcin (60, Aleksandrowicz), Pluta M.

Asysta: Głowacki (0:1)

Żółte kartki: Dąbrowski R., Gwóźdź A., Kwintera, Szlachta, Szramka (po meczu) - Jankowski Mateusz (faul), Ostrowski (faul), Kopecki Michał (faul), Markowicz (faul), Nowak (niesportowe zachowanie)

Czerwona kartka: Gwóźdź A. (90, Wisła, druga żółta kartka), Szramka (po meczu, Wisła, obraza sędziego)

Sędzia: Gradzik Bartłomiej
...
Olimpia - Relax 1:2 (0:1)
(Ostrowski 93 - Zamerski 7, Iwański 92)

Olimpia: Markowicz - Nowak (75, Głowacki), Jankowski Mateusz, Pliszka W., Kopecki Mateusz, Floriański (70, Mikucki), Ostrowski, Pluta D., Pastewski (75, Kwiatkowski), Pluta M., Kopecki Marcin

Relax: Bartz - Citowicz, Zamerski, Martyka, Pajdzik, Wit (59, Staniaszek), Włodarski (84, Kominko), Iwański, Ulewski (78, Misiak M.), Dudziński N., Labuszewski

Żółte kartki: Floriański (faul) - Citowicz

Asysta: Pluta M. (1:2)

Rzut karny sprokurował: Kopecki Mateusz (zagranie ręką)

Rezerwowi: Lignowski, Mikucki, Kwiatkowski, Głowacki, Aleksandrowicz

Sędzia: Gardyjasz Karol

Widzów: ok. 150
...
Rodło Kwidzyn - Olimpia Sztum 1:1 (0:0)
(Studziński 59 - Kotowski Ł. 76)

Rodło: Wróbel - Szalkowski, Baprawski, Fayose (60, Szewczak Mateusz), Szewczak Michał (46, Bińczak), Graczyk (58, Zabielski O.), Poświata, Szewczak C., Szpakowski, Studziński, Grabowski

Olimpia: Markowicz - Nowak (69, Głowacki), Pliszka W., Jankowski Mateusz, Kopecki Mateusz, Ostrowski (46, Kotowski Ł.), Floriański (79, Pastewski), Kopecki Michał, Pluta D., Pluta M., Kopecki Marcin (75, Aleksandrowicz)

Żółte kartki: Szpakowski, Szalkowski - Pluta M. (faul)

Asysta: Kopecki Michał (1:1)

Rezerwowi: Mykowski, Głowacki, Aleksandrowicz, Ulkowski, Kwiatkowski, Kotowski Ł.

Sędzia: Gradzik Bartłomiej

Widzów: ok. 100
...
Olimpia Sztum - Świt Radostwo 0:1 (0:0)
(Reszka Konrad 89)

Olimpia: Markowicz - Nowak (65, Pudlik), Jankowski Mateusz, Pliszka W., Kopecki Mateusz (87, Mikucki), Ostrowski, Floriański, Pluta D., Kopecki Marcin (56, Aleksandrowicz), Pluta M., Głowacki (65, Kwiatkowski)

Świt: Grabowski D. - Masa, Huebner (72, Kata), Jaśniewski, Reszka Konrad, Grabowski J., Smoliński (92, Lisewski), Rychert, Mytlewski, Klohs (77, Grabowski W.), Szulc (87, Tomczuk)

Żółta kartka: Ostrowski (faul)

Rezerwowi: Mykowski, Pudlik, Lignowski, Aleksandrowicz, Mikucki, Kwiatkowski

Sędzia: Toczek Tomasz

Widzów: ok. 110
...
Ruch Gościszewo - Olimpia Sztum 0:4 (0:3)
(Pluta M. 25, Pluta D. 29, Kopecki Michał 45, Głowacki 66)

Olimpia: Markowicz - Nowak (72, Ulkowski), Jankowski Mateusz, Pliszka W., Kopecki Mateusz, Ostrowski, Floriański (72, Pudlik), Pluta D., Kopecki Michał, Pluta M. (79, Kwiatkowski), Kopecki Marcin (63, Głowacki)

Ruch: Przybylski - Piechota (46, Chat), Czarkowski, Kiełkowski, Just, Miecznik, Szostek, Kozłowski (65, Wrona), Bochyński, Kamiński (59, Grabowski), Burda

Żółte kartki: Kopecki Marcin (niesportowe zachowanie) - Kozłowski, Czarkowski, Burda, Szostek

Asysty: Kopecki Mateusz (0:1), Pliszka W. (0:2), Pluta M. (0:3), (0:4)

Rezerwowi: Mykowski, Pudlik, Głowacki, Aleksandrowicz, Ulkowski, Kwiatkowski

Sędzia: Nadolny Sławomir

Widzów: ok. 110
III runda PP Malbork
Dzisiaj odbyło się losowanie III rundy PP Malbork. Do zwycięzców II rundy dołączyły dwie ekipy IV-ligowe - Powiśle Dzierzgoń oraz Grom Nowy Staw. Prawdopodobnie czterej zwycięzcy tego szczebla uzyskają awans na poziom wojewódzki. Mecze III rundy zaplanowany na środę, 19 września o godz. 16:30.

Pogoń Prabuty - Powiśle Dzierzgoń
Czarni Przemysław - Spójnia Sadlinki
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Grom Nowy Staw

W grze nadal pozostają dwa zespoły z powiatu sztumskiego - Powiśle i Powiśle II Dzierzgoń. Skoro na tym etapie zabraknie sztumskiej drużyny warto odwiedzić okoliczne stadiony w celu obserwacji byłych zawodników Olimpii. W poszczególnych ekipach będzie szansa ujrzeć:

Powiśle - Arek Hadrysiak, Mateusz Pietrzyk, Maciej Pietrzyk, Przemek Maluchnik i Patryk Kotowski

Pomezania - Piotr Wilk

Spójnia - Michał Krawczyk i Krzysiek Michalczyk

Powiśle II - Łukasz Olszewski

Czarni - Marcin Kuśnierek
Marzenia o Narodowym odkładamy o rok
Olimpia Sztum - Powiśle II Dzierzgoń 0:1 (0:0)
(Ciarciński 55)

Olimpia: Markowicz - Nowak (46, Pastewski), Jasiński D. (70, Kwiatkowski), Pliszka W., Kopecki Mateusz (82, Lignowski), Floriański, Ostrowski, Pluta D., Kopecki Michał, Pluta M., Kopecki Marcin (65, Aleksandrowicz)

Powiśle II: Wolski, Olszewski Ł. (38, Ciarciński), Snarski (46, Tomczyk), Galeniewski A., Żalikowski (53, Mróz), Dmitrzyk, Saczuk, Zittrich, Zygowski (74, Mostowiec), Gajewski O., Karpiuk

Żółte kartki: Pliszka W. (krytyka decyzji sędziego), Pluta M. (faul) - Ciarciński

Rezerwowi: Lignowski, Kwiatkowski, Aleksandrowicz, Pastewski, Głowacki

Sędzia: Marcinkowski Marek

Widzów: ok. 130

Olimpia odpadła z okręgowego Pucharu Polskim, jako ostatni reprezentant niższego szczebla niż 5 liga. W grze pozostały już wyłącznie ekipy V i IV-ligowe.