Następny mecz
12. kolejka
29 października, 14:30
Lisovia Lisewo - : - Olimpia Sztum
B-klasa
  Drużyna M Ptk
1. Nogat 11 27
2. Olimpia 10 25
3. Powiśle 10 22
4. Czernin 10 17
5. Real 10 16
6. Bałtyk 10 16
7. Gardeja 9 14
8. Centrum 10 11
9. Tęcza 10 10
10. Jurand 10 8
11. Skra 10 8
12. Lisovia 10 7
13. Błyskawica 10 3
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu sztumskiego
  Drużyna M Ptk
1. Olimpia 3 9
2. Tęcza 2 3
3. Czernin 2 3
4. Błyskawica 3 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu malborskiego
  Drużyna M Ptk
1. Nogat 4 12
2. Jurand 4 5
3. Real 3 4
4. Lisovia 4 2
5. Skra 3 1
powered by © Tabelkownik 1.5
Strzelcy Olimpii w PP
4 Aleksandrowicz Mateusz
3 Dudziński Damian
2 Mikucki Łukasz, Kopecki Marcin
1 Kopecki Michał, Pluta Dawid, Skowroński Marcin, Jankowski Mateusz, Jasiński Daniel
Asystenci Olimpii w PP
3 Kopecki Michał, Dudziński Damian
2 Pluta Dawid
1 Markowicz Piotr, Ostrowski Filip, Pluta Maciej, Nowak Łukasz
Punktacja kanadyjska w PP
6 Dudziński Damian
4 Kopecki Michał, Aleksandrowicz Mateusz
3 Pluta Dawid
2 Mikucki Łukasz, Kopecki Marcin
1 Markowicz Piotr, Ostrowski Filip, Pluta Maciej, Nowak Łukasz, Skowroński Marcin, Jankowski Mateusz, Jasiński Daniel
Ostatni mecz
11. kolejka
21 października, 15:00
Olimpia Sztum 4 : 1 Bałtyk Sztutowo
11. kolejka B-klasy
11 kolejka
Olimpia 4 : 1 Bałtyk
Nogat 3 : 1 Jurand
Real 5 : 1 Lisovia
Centrum 3 : 2 Tęcza
Czernin 5 : 1 Skra
Gardeja 3 : 1 Błyskawica
powered by © Tabelkownik 1.5
Strzelcy B-klasy - 11 k.
18 Zieliński S. (Czernin)
14 Kuzior K. (Powiśle)
12 Aleksandrowicz M. (Olimpia)
10 Szinrock J. (Skra)

Strzelcy B-klasy ...
Strzelcy Olimpii
12 Aleksandrowicz Mateusz
8 Pluta Maciej
6 Dudziński Damian
5 Kopecki Marcin
4 Mikucki Łukasz
3 Nowak Łukasz
2 Jankowski Mateusz, Ostrowski Filip, Pluta Dawid, Kopecki Michał
1 Kowszewicz Dawid, Czwerenko Kacper

Więcej statystyk Olimpii ...
Asystenci Olimpii
5 Kopecki Michał, Pluta Dawid
4 Nowak Łukasz, Kopecki Marcin
3 Pluta Maciej, Pudlik Mateusz, Aleksandrowicz Mateusz
2 Ostrowski Filip, Kopecki Mateusz, Jankowski Mateusz

Więcej statystyk Olimpii ...
Dżokerzy Olimpii
3 Aleksandrowicz Mateusz
1 Jankowski Mateusz, Czwerenko Kacper, Mikucki Łukasz
Żółte kartki
3 Aleksandrowicz Mateusz
2 Nowak Łukasz
1 Kopecki Marcin, Kopecki Mateusz, Jasiński Daniel, Mikucki Łukasz, Ostrowski Filip, Pluta Dawid, Pastewski Wojciech, Cyssewski Patryk, Skowroński Marcin, Pluta Maciej

Więcej statystyk Olimpii ...
Punktacja kanadyjska
15 Aleksandrowicz Mateusz
11 Pluta Maciej
9 Kopecki Marcin
7 Kopecki Michał, Nowak Łukasz, Pluta Dawid
6 Dudziński Damian
4 Jankowski Mateusz, Ostrowski Filip, Mikucki Łukasz
3 Pudlik Mateusz
1 Kowszewicz Dawid, Kopecki Mateusz, Czwerenko Kacper

Więcej statystyk Olimpii ...
Główny sponsor klubu
Aktualizacja terminarzu B-klasy - startujemy 12/13 sierpnia!
Pomorski ZPN dość nieoczekiwanie zaktualizował terminarz B-klasy gr. VII w której występuje Olimpia. Do naszej grupy rozgrywkowej "dokoptowana" została ekipa Centrum Pelplin, która w ostatnich dniach wycofała się z IV ligi (powód wycofania dostępny FB Centrum). Jako, że pelplinianie będą 13 zespołem w naszej lidze w każdej kolejce jedna drużyna będzie pauzowała.

W wyniku powyższej decyzji Pomorskiego ZPN do ligi przystąpimy 2 tygodnie wcześniej, czyli już 12/13 sierpnia. Pierwszy mecz rozegramy bez zmian na wyjeździe z Powiślem Pawlice-Rakowiec. Zmiany w porównaniu z poprzednim terminarzem zaczynają się jednak od 4 kolejki, w której to zmierzymy się u siebie z Centrum. W 5 kolejce natomiast będziemy przymusowo pauzować.

Mecze derbowe z KS Czernin oraz Błyskawicą Postolin przesunęły się o jedną kolejkę, czyli odpowiednio 6 kolejce (16/17.09) oraz 10 kolejce (14/15.10).

1 kolejka, 12/13.08
Powiśle Pawlice-Rakowiec - Olimpia

2 kolejka, 19/20.08
Olimpia - Tęcza Szropy

3 kolejka, 26/27.08
Nogat Malbork - Olimpia

4 kolejka, 2/3.09
Olimpia - Centrum Pelplin

5 kolejka, 9/10.09
pauza

6 kolejka, 16/17.09
Olimpia - KS Czernin

7 kolejka, 23/24.09
Real Myszewo - Olimpia

8 kolejka, 30.09/1.10
Jurand Lasowice - Olimpia

9 kolejka, 7/8.10
Olimpia - GKS Gardeja

10 kolejka, 14/15.10
Błyskawica Postolin - Olimpia

11 kolejka, 21/22.10
Olimpia - Bałtyk Sztutowo

12 kolejka, 28/29.10
Lisovia Lisewo - Olimpia

13 kolejka, 4/5.11
Olimpia - Skra Kończewice

Pełny terminarz B-klasy gr. VII w pliku .pdf