B-klasa
  Drużyna M Ptk
1. Olimpia 12 31
2. Nogat 12 30
3. Powiśle 12 28
4. Czernin 12 20
5. Gardeja 12 20
6. Real 12 19
7. Bałtyk 12 16
8. Tęcza 12 13
9. Jurand 12 12
10. Centrum 12 12
11. Skra 12 8
12. Lisovia 12 7
13. Błyskawica 12 6
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu sztumskiego
  Drużyna M Ptk
1. Olimpia 3 9
2. Czernin 3 6
3. Tęcza 3 3
4. Błyskawica 3 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu malborskiego
  Drużyna M Ptk
1. Nogat 4 12
2. Real 4 7
3. Jurand 4 5
4. Lisovia 4 2
5. Skra 4 1
powered by © Tabelkownik 1.5
Strzelcy Olimpii w PP
4 Aleksandrowicz Mateusz
3 Dudziński Damian
2 Mikucki Łukasz, Kopecki Marcin
1 Kopecki Michał, Pluta Dawid, Skowroński Marcin, Jankowski Mateusz, Jasiński Daniel
Asystenci Olimpii w PP
3 Kopecki Michał, Dudziński Damian
2 Pluta Dawid
1 Markowicz Piotr, Ostrowski Filip, Pluta Maciej, Nowak Łukasz
Punktacja kanadyjska w PP
6 Dudziński Damian
4 Kopecki Michał, Aleksandrowicz Mateusz
3 Pluta Dawid
2 Mikucki Łukasz, Kopecki Marcin
1 Markowicz Piotr, Ostrowski Filip, Pluta Maciej, Nowak Łukasz, Skowroński Marcin, Jankowski Mateusz, Jasiński Daniel
Ostatni mecz
Sparing
19 listopada, godz. 13:00
Olimpia Sztum 3 : 4 Magdalenka Markusy
Strzelcy B-klasy - 13 k.
21 Zieliński S. (Czernin)
18 Kuzior K. (Powiśle)
14 Pluta M., Aleksandrowicz M. (obaj Olimpia)
12 Olenkiewicz M. (Real)

Strzelcy B-klasy ...
Strzelcy Olimpii
14 Aleksandrowicz, Pluta Maciej
8 Kopecki Marcin
7 Kopecki Michał
6 Dudziński Damian, Mikucki Łukasz
4 Nowak Łukasz
3 Ostrowski Filip
2 Kowszewicz Dawid, Jankowski Mateusz, Pluta Dawid
1 Pudlik Mateusz, Czwerenko Kacper

Więcej statystyk Olimpii ...
Asystenci Olimpii
10 Pluta Dawid
9 Pluta Maciej
7 Pudlik Mateusz
6 Kopecki Michał, Kopecki Marcin
4 Nowak Łukasz
3 Aleksandrowicz Mateusz
2 Ostrowski Filip, Kopecki Mateusz, Jankowski Mateusz
1 Mikucki Łukasz

Więcej statystyk Olimpii ...
Dżokerzy Olimpii
4 Aleksandrowicz Mateusz
2 Mikucki Łukasz
1 Kowszewicz Dawid, Jankowski Mateusz, Czwerenko Kacper
Żółte kartki
4 Aleksandrowicz Mateusz
2 Skowroński Marcin, Ostrowski Filip, Nowak Łukasz
1 Kopecki Marcin, Kopecki Mateusz, Jasiński Daniel, Mikucki Łukasz, Pluta Dawid, Pastewski Wojciech, Cyssewski Patryk, Pluta Maciej

Więcej statystyk Olimpii ...
Punktacja kanadyjska
23 Pluta Maciej
17 Aleksandrowicz Mateusz
14 Kopecki Marcin
13 Kopecki Michał
12 Pluta Dawid
8 Pudlik Mateusz, Nowak Łukasz
7 Mikucki Łukasz
6 Dudziński Damian
5 Ostrowski Filip
4 Jankowski Mateusz
2 Kowszewicz Dawid
1 Kopecki Mateusz, Czwerenko Kacper

Więcej statystyk Olimpii ...
Główny sponsor klubu
Aktualizacja terminarzu B-klasy - startujemy 12/13 sierpnia!
Pomorski ZPN dość nieoczekiwanie zaktualizował terminarz B-klasy gr. VII w której występuje Olimpia. Do naszej grupy rozgrywkowej "dokoptowana" została ekipa Centrum Pelplin, która w ostatnich dniach wycofała się z IV ligi (powód wycofania dostępny FB Centrum). Jako, że pelplinianie będą 13 zespołem w naszej lidze w każdej kolejce jedna drużyna będzie pauzowała.

W wyniku powyższej decyzji Pomorskiego ZPN do ligi przystąpimy 2 tygodnie wcześniej, czyli już 12/13 sierpnia. Pierwszy mecz rozegramy bez zmian na wyjeździe z Powiślem Pawlice-Rakowiec. Zmiany w porównaniu z poprzednim terminarzem zaczynają się jednak od 4 kolejki, w której to zmierzymy się u siebie z Centrum. W 5 kolejce natomiast będziemy przymusowo pauzować.

Mecze derbowe z KS Czernin oraz Błyskawicą Postolin przesunęły się o jedną kolejkę, czyli odpowiednio 6 kolejce (16/17.09) oraz 10 kolejce (14/15.10).

1 kolejka, 12/13.08
Powiśle Pawlice-Rakowiec - Olimpia

2 kolejka, 19/20.08
Olimpia - Tęcza Szropy

3 kolejka, 26/27.08
Nogat Malbork - Olimpia

4 kolejka, 2/3.09
Olimpia - Centrum Pelplin

5 kolejka, 9/10.09
pauza

6 kolejka, 16/17.09
Olimpia - KS Czernin

7 kolejka, 23/24.09
Real Myszewo - Olimpia

8 kolejka, 30.09/1.10
Jurand Lasowice - Olimpia

9 kolejka, 7/8.10
Olimpia - GKS Gardeja

10 kolejka, 14/15.10
Błyskawica Postolin - Olimpia

11 kolejka, 21/22.10
Olimpia - Bałtyk Sztutowo

12 kolejka, 28/29.10
Lisovia Lisewo - Olimpia

13 kolejka, 4/5.11
Olimpia - Skra Kończewice

Pełny terminarz B-klasy gr. VII w pliku .pdf