Następny mecz
Sparing
Gardeja, 21 lipca, 16:00
GKS Gardeja - : - Olimpia Sztum
A-klasa 2018/19
  Drużyna M Ptk
1. Błękitni S. P. 0 0
Delta 0 0
Waplewo 0 0
Mady 0 0
Mewa 0 0
Olimpia 0 0
Powi¶le P. 0 0
Relax 0 0
Rodło K. 0 0
Rodło T. 0 0
Ruch 0 0
Start K. 0 0
¦wit 0 0
Wisła K. 0 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela wiosny 2018
  Drużyna M Ptk
1. Olimpia 12 28
2. Real 12 27
3. Powi¶le 12 25
4. Bałtyk 12 24
5. Czernin 12 20
6. Nogat 12 20
7. Gardeja 12 18
8. Jurand 12 17
9. Lisovia 12 14
10. Centrum 12 13
11. Skra 12 10
12. Tęcza 12 9
13. Błyskawica 12 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu sztumskiego
  Drużyna M Ptk
1. Olimpia 6 18
2. Czernin 6 9
3. Tęcza 6 9
4. Błyskawica 6 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu malborskiego
  Drużyna M Ptk
1. Nogat 8 20
2. Real 8 17
3. Jurand 8 9
4. Lisovia 8 7
5. Skra 8 1
powered by © Tabelkownik 1.5
Strzelcy Olimpii w PP
4 Aleksandrowicz Mateusz
3 Dudziński Damian
2 Mikucki Łukasz, Kopecki Marcin
1 Pluta Maciej, Kopecki Michał, Pluta Dawid, Skowroński Marcin, Jankowski Mateusz, Jasiński Daniel
Asystenci Olimpii w PP
3 Kopecki Michał, Dudziński Damian
2 Pluta Dawid
1 Kopecki Marcin, Markowicz Piotr, Ostrowski Filip, Pluta Maciej, Nowak Łukasz
Punktacja kanadyjska w PP
6 Dudziński Damian
4 Kopecki Michał, Aleksandrowicz Mateusz
3 Kopecki Marcin, Pluta Dawid
2 Pluta Maciej, Mikucki Łukasz
1 Markowicz Piotr, Ostrowski Filip, Nowak Łukasz, Skowroński Marcin, Jankowski Mateusz, Jasiński Daniel
Ostatni mecz
26. kolejka
17 czerwca, 14:00
Skra Kończewice 2 : 3 Olimpia Sztum
Sparingi - lato 2018
14.07 - Wisła Steblewo
odwołany

21.07 - GKS Gardeja
Gardeja, godz. 16:00

27.07 - Powi¶le II Dzierzgoń
Sztum, godz. 17:00

5.08 - Agat Jegłownik
(B-klasa)

11.08 - Czarni Straszewo
Sztum, godz. 18:00

Rywale sparuj±
18.07
Delta - Lisovia 2:3
Mady - Spójnia 5:0
Relax - Grom N. S. 5:8

20.07
Ruch - Powi¶le II -:-
Mewa - Szprudowo -:-

21.07
Powi¶le - Wisła G. -:-
Delta - Szprudowo -:-
Ruchy kadrowe
Przyszli latem
trener Wypych Adam
 (jr Żuławy Nowy Dwór Gd.)
Maci±g Micheasz
 (przerwa w grze)

Trenuj± z Olimpi±
? Kotowski Łukasz
 (KS Czernin)
? Wawrzaszek Mateusz
? Głowacki Mateusz
 (obaj przerwa w grze)

Odszedł latem
trener Małek Zenon
 (pozostaje w klubie jako trener juniorów i bramkarzy)
Strzelcy - 26 kolejka
28 Kuzior K. (Powi¶le), Zieliński S. (Czernin)
23 Pluta M. (Olimpia), Wi¶niewski T. (Powi¶le)
17 Olenkiewicz M. (Real)

Strzelcy B-klasy ...
Strzelcy Olimpii
23 Pluta Maciej
15 Aleksandrowicz Mateusz
14 Kopecki Marcin
12 Mikucki Łukasz
8 Kopecki Michał
6 Ostrowski Filip, Dudziński Damian
5 Pluta Dawid
4 Jankowski Mateusz, Nowak Łukasz
3 Kwiatkowski Kacper
2 Kowszewicz Dawid
1 Pudlik Mateusz, Czwerenko Kacper

Więcej statystyk Olimpii ...
Asystenci Olimpii
16 Pluta Dawid
13 Pluta Maciej
8 Pudlik Mateusz, Kopecki Michał
7 Kopecki Marcin
5 Nowak Łukasz
4 Aleksandrowicz Mateusz
3 Ostrowski Filip
2 Mikucki Łukasz, Kopecki Mateusz, Jankowski Mateusz
1 Małek Zenon, Dudziński Damian

Więcej statystyk Olimpii ...
Punktacja kanadyjska
36 Pluta Maciej
21 Pluta Dawid, Kopecki Marcin
19 Aleksandrowicz Mateusz
16 Kopecki Michał
14 Mikucki Łukasz
9 Ostrowski Filip, Pudlik Mateusz, Nowak Łukasz
7 Dudziński Damian
6 Jankowski Mateusz
3 Kwiatkowski Kacper
2 Kowszewicz Dawid
1 Małek Zenon, Kopecki Mateusz, Czwerenko Kacper

Więcej statystyk Olimpii ...
Dżokerzy Olimpii
4 Aleksandrowicz Mateusz
2 Mikucki Łukasz
1 Ostrowski Filip, Kowszewicz Dawid, Jankowski Mateusz, Czwerenko Kacper
Żółte kartki
7 Ostrowski Filip
4 Aleksandrowicz Mateusz
3 Kopecki Marcin, Nowak Łukasz
2 Mikucki Łukasz, Lignowski Mariusz, Pluta Maciej, Kopecki Mateusz, Skowroński Marcin
1 Małek Zenon, Kopecki Michał, Jankowski Maciej, Kwiatkowski Kacper, Czwerenko Kacper, Jasiński Daniel, Pluta Dawid, Pastewski Wojciech, Cyssewski Patryk

Więcej statystyk Olimpii ...
Główny sponsor klubu
Godzinowy terminarz seniorów - wiosna 2018
Poniżej przedstawiam niemalże kompletny, godzinowy terminarz seniorskiego zespołu Olimpii na wiosnę 2018 roku. Niestety nie znamy jeszcze dokładnego terminu rozegrania wyjazdowych spotkań w Szropach (mecz już za nieco ponad tydzień!) i Sztutowie. Z uwagi na pauzę nasi zawodnicy będ± mieli wolny weekend 21-22 kwietnia.

Jeden z najbardziej elektryzuj±cych meczów w tej rundzie odbędzie w niedzielę 29 kwietnia, o godz. 14:00, kiedy to na boisku gospodarzy podejmiemy KS Czernin.

Należy również pamiętać o truskawce na torcie tej wiosny, czyli pucharowego pojedynku z SAP Sopot w ramach 1/8 finału wojewódzkiego Pucharu Polski. Mecz odbędzie się 4 kwietnia, o godz. 15:00 w Sopocie.

Niestety nadal nie posiadamy informacji, kiedy wybiegniemy na murawę zmodernizowanego Stadionu Miejskiego w Sztumie. Dlatego warto się nastawić, że cał± rundę wiosenn± spędzimy jeszcze na boisku przy Gimnazjum Nr 1(!).

14 kolejka, 24.03.2018 (sobota)
Sztum; Olimpia Sztum - Powi¶le Pawlice-Rakowiec, godz. 14:00

15 kolejka, 31.03.2018 (sobota)
Szropy; Tęcza Szropy - Olimpia Sztum, godz. 15:00

1/8 finału Pucharu Polski, 4.04.2018 (¶roda)
Sopot; SAP Sopot - Olimpia Sztum, godz. 15:00

16 kolejka, 7.04.2018 (sobota)
Sztum; Olimpia Sztum - Nogat Malbork, godz. 15:00

17 kolejka, 15.04.2018 (niedziela)
Pelplin; Centrum Pelplin - Olimpia Sztum, godz. 16:00

18 kolejka, 21-22.04
pauza

19 kolejka, 29.04.2018 (niedziela)
Czernin; KS Czernin - Olimpia Sztum, godz. 14:00

20 kolejka, 5.05.2018 (sobota)
Sztum; Olimpia Sztum - Real Myszewo, godz. 15:00

21 kolejka, 12.05.2018 (sobota)
Sztum; Olimpia Sztum - Jurand Lasowice, godz. 15:00

22 kolejka, 20.05.2018 (niedziela)
Gardeja; GKS Gardeja - Olimpia Sztum, godz. 16:00

23 kolejka, 26.05.2018 (sobota)
Sztum; Olimpia Sztum - Błyskawica Postolin, godz. 16:00

24 kolejka, 2.06.2018 (sobota)
Sztutowo; Bałtyk Sztutowo - Olimpia Sztum, godz. 17:00

25 kolejka, 9.06.2018 (sobota)
Sztum; Olimpia Sztum - Lisovia Lisewo, godz. 16:00

26 kolejka, 17.06.2018 (niedziela)
Kończewice; Skra Kończewice - Olimpia Sztum, godz. 14:00