Następny mecz
13. kolejka
10 listopada, 14:00
Rodło Trzciano 4 : 4 Olimpia Sztum
A-klasa no10.pl 2018/19
  Drużyna M Ptk
1. Mady 13 35
2. Relax 13 32
3. Błękitni S. P. 13 27
4. Olimpia 13 23
5. Mewa 13 20
6. Delta 13 20
7. Wisła K. 13 19
8. Waplewo 13 19
9. Rodło K. 13 19
10. Rodło T. 13 16
11. Świt 13 15
12. Ruch 13 8
13. Start K. 13 7
14. Powiśle P. 13 1
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu sztumskiego
  Drużyna M Ptk
1. Olimpia 2 6
2. Ruch 2 3
3. Waplewo 2 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu kwidzyńskiego
  Drużyna M Ptk
1. Relax 4 10
2. Wisła K. 4 9
3. Rodło K. 4 5
4. Rodło T. 4 3
5. Powiśle P. 4 1
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu tczewskiego
  Drużyna M Ptk
1. Mewa 2 6
2. Start K. 2 3
3. Świt 2 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Ostatni mecz
12. kolejka
3 listopada, 13:00
Olimpia Sztum 3 : 0 Start Kulice
13. kolejka
13 kolejka
Relax 0 : 3 Mady
Waplewo 6 : 0 Powiśle P.
Mewa 3 : 1 Ruch
Błękitni S. P. 3 : 1 Świt
Wisła K. 5 : 2 Rodło K.
Rodło T. 4 : 4 Olimpia
Start K. 1 : 4 Delta
powered by © Tabelkownik 1.5
Strzelcy - 13 kolejka
27 Czarnecki Bartosz (Waplewo)
12 Wacławski Bartosz (Mady)
9 Cicherski Adam, Oleś Mateusz (obaj Mady)
8 Grenc Tomasz (Rodło T.), Staniaszek Dariusz (Relax)

Wszyscy strzelcy
Strzelcy Olimpii
7 Pluta Maciej
4 Aleksandrowicz Mateusz
2 Ostrowski Filip
1 Nowak Łukasz, Kopecki Marcin, Pliszka Wojciech, Pluta Dawid, Kotowski Łukasz, Kopecki Michał, Głowacki Mateusz, Jankowski Mateusz
Asystenci Olimpii
3 Pluta Maciej
2 Kopecki Marcin, Nowak Łukasz, Aleksandrowicz Mateusz, Pluta D., Kopecki Michał
1 Głowacki Mateusz, Kopecki Mateusz, Pliszka Wojciech, Kotowski Łukasz, Ostrowski Filip
Punktacja kanadyjska
10 Pluta Maciej
6 Aleksandrowicz Mateusz
3 Kopecki Marcin, Ostrowski Filip, Nowak Łukasz, Pluta Dawid, Kopecki Michał
2 Pliszka Wojciech, Głowacki Mateusz, Kotowski Łukasz
1 Jankowski Mateusz, Kopecki Mateusz
Dżokerzy Olimpii
2 Aleksandrowicz Mateusz
1 Głowacki Mateusz

Ligowi dżokerzy
Żółte kartki
4 Ostrowski Filip
3 Kopecki Marcin
2 Aleksandrowicz Mateusz, Nowak Łukasz, Jankowski Mateusz, Pliszka Wojciech, Pastewski Wojciech
1 Głowacki Mateusz, Pluta Maciej, Kopecki Mateusz, Kwiatkowski Kacper, Floriański Jakub, Kotowski Łukasz, Kopecki Michał, Markowicz Piotr

Klasyfikacja Fair Play
Kartkowicze indywidualnie
Główny sponsor klubu
Godzinowy terminarz seniorów - wiosna 2018
Poniżej przedstawiam niemalże kompletny, godzinowy terminarz seniorskiego zespołu Olimpii na wiosnę 2018 roku. Niestety nie znamy jeszcze dokładnego terminu rozegrania wyjazdowych spotkań w Szropach (mecz już za nieco ponad tydzień!) i Sztutowie. Z uwagi na pauzę nasi zawodnicy będą mieli wolny weekend 21-22 kwietnia.

Jeden z najbardziej elektryzujących meczów w tej rundzie odbędzie w niedzielę 29 kwietnia, o godz. 14:00, kiedy to na boisku gospodarzy podejmiemy KS Czernin.

Należy również pamiętać o truskawce na torcie tej wiosny, czyli pucharowego pojedynku z SAP Sopot w ramach 1/8 finału wojewódzkiego Pucharu Polski. Mecz odbędzie się 4 kwietnia, o godz. 15:00 w Sopocie.

Niestety nadal nie posiadamy informacji, kiedy wybiegniemy na murawę zmodernizowanego Stadionu Miejskiego w Sztumie. Dlatego warto się nastawić, że całą rundę wiosenną spędzimy jeszcze na boisku przy Gimnazjum Nr 1(!).

14 kolejka, 24.03.2018 (sobota)
Sztum; Olimpia Sztum - Powiśle Pawlice-Rakowiec, godz. 14:00

15 kolejka, 31.03.2018 (sobota)
Szropy; Tęcza Szropy - Olimpia Sztum, godz. 15:00

1/8 finału Pucharu Polski, 4.04.2018 (środa)
Sopot; SAP Sopot - Olimpia Sztum, godz. 15:00

16 kolejka, 7.04.2018 (sobota)
Sztum; Olimpia Sztum - Nogat Malbork, godz. 15:00

17 kolejka, 15.04.2018 (niedziela)
Pelplin; Centrum Pelplin - Olimpia Sztum, godz. 16:00

18 kolejka, 21-22.04
pauza

19 kolejka, 29.04.2018 (niedziela)
Czernin; KS Czernin - Olimpia Sztum, godz. 14:00

20 kolejka, 5.05.2018 (sobota)
Sztum; Olimpia Sztum - Real Myszewo, godz. 15:00

21 kolejka, 12.05.2018 (sobota)
Sztum; Olimpia Sztum - Jurand Lasowice, godz. 15:00

22 kolejka, 20.05.2018 (niedziela)
Gardeja; GKS Gardeja - Olimpia Sztum, godz. 16:00

23 kolejka, 26.05.2018 (sobota)
Sztum; Olimpia Sztum - Błyskawica Postolin, godz. 16:00

24 kolejka, 2.06.2018 (sobota)
Sztutowo; Bałtyk Sztutowo - Olimpia Sztum, godz. 17:00

25 kolejka, 9.06.2018 (sobota)
Sztum; Olimpia Sztum - Lisovia Lisewo, godz. 16:00

26 kolejka, 17.06.2018 (niedziela)
Kończewice; Skra Kończewice - Olimpia Sztum, godz. 14:00