Nast瘼ny mecz
23. kolejka
28 maja, 14:00
Skra Ko鎍zewice - : - Olimpia Sztum
B-klasa
  Dru篡na M Ptk
1. Ruch 23 67
2. Rod這 23 56
3. Nogat 23 45
4. Ba速yk 22 44
5. Powi郵e 23 40
6. Czernin 22 38
7. Olimpia 22 36
8. Skra 22 36
9. Real 23 25
10. T璚za 23 20
11. Czarni 22 20
12. Gardeja 22 16
13. Drewnica 22 7
14. B造skawica 22 2
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela wiosny 2017
  Dru篡na M Ptk
1. Ruch 9 25
2. Rod這 9 25
3. Ba速yk 9 22
4. Nogat 9 16
5. Real 9 16
6. Olimpia 9 16
7. Skra 9 16
8. Czernin 9 15
9. Powi郵e 9 12
10. Gardeja 9 8
11. T璚za 9 6
12. Czarni 9 3
13. Wis豉 9 3
14. B造skawica 9 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu sztumskiego
  Dru篡na M Ptk
1. Ruch 7 19
2. Olimpia 7 16
3. Czernin 7 11
4. T璚za 7 6
5. B造skawica 8 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Ostatni mecz
22. kolejka
21 maja, 14:00
Ba速yk Sztutowo 2 : 1 Olimpia Sztum
Zdj璚ia z meczu
23. kolejka B-klasy
23 kolejka
Nogat 5 : 0 T璚za
Ruch 2 : 1 Rod這
Czarni - : - Ba速yk
27.05, godz. 17:00
Real 2 : 3 Powi郵e
Skra - : - Olimpia
28.05, godz. 14:00
Czernin - : - Drewnica
28.05, godz. 14:00
Gardeja - : - B造skawica
28.05, godz. 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
Strzelcy Olimpii
13 Mikucki ㄆkasz
12 Aleksandrowicz Mateusz
8 Kopecki Micha
7 Nowak ㄆkasz
3 Kopecki Mateusz, Jankowski Mateusz
2 Kopecki Marcin, Pluta Dawid
1 Dajer Piotr, Szaruga Wojciech, Kowszewicz Dawid, Pudlik Mateusz
草速e kartki
5 Nowak ㄆkasz, Mikucki ㄆkasz
3 Cyssewski Patryk, Dajer Piotr, Kopecki Mateusz, Gos Przemys豉w
2 Jankowski Maciej, Ostrowski Filip, Pudlik Mateusz, Lignowski Mariusz, Pluta Dawid
1 Kopecki Micha, Kopecki Marcin, Szaruga Wojciech, Mykowski Krystian, Kowszewicz Dawid
Czerwone kartki
1 Ma貫k Piotr, Weso這wski ㄆkasz
Harmonogram trening闚:
Seniorzy (trener Zenon Ma貫k):
wtorek - Gimnazjum, godz. 18:00
czwartek - Gimnazjum, godz. 18:00
Junior B (trener Piotr Lisewski):
wtorek - Orlik, godz. 16:30
czwartek - Orlik, godz. 16:30
Junior C2 (trener Marcin Nabojczyk):
poniedzia貫k - Orlik, godz. 17:30
鈔oda - Gimnazjum, godz. 17:30
Rocznik 2006 i m這dsi (trener Marcin Nabojczyk):
poniedzia貫k - Orlik, godz. 16:00
鈔oda - Orlik, godz. 16:00
G堯wny sponsor klubu
...
Czarni Straszewo - Olimpia Sztum 1:0 (0:0)
(真chowski M. 62)

Olimpia: Markowicz - Nowak, Ma貫k, Pluta D., Jankowski Maciej (72, Kopecki Mateusz), Kopecki Micha, Ostrowski (76, Kowszewicz), Mikucki, Kopecki Marcin (67, Cyssewski), Jankowski Mateusz, Aleksandrowicz (57, Dajer)

草速e kartki: Przychodzki - Kopecki Marcin (faul), Jankowski Maciej (faul), Cyssewski (faul), Ostrowski (niesportowe zachowanie)
...
Olimpia Sztum - GKS Gardeja 3:1 (1:1)
(Kopecki Micha 3, 85, Jankowski Mateusz 65 - Zwidryn P. 20)

Olimpia: Markowicz - Nowak, Dajer (39, Jankowski Maciej), Ma貫k P., Pluta D., Kopecki Marcin, Pudlik (67, Kowszewicz), Ostrowski, Kopecki Micha, Mikucki, Aleksandrowicz (46, Jankowski Mateusz)

GKS: Lalewicz - Zwidryn T., Kopecki K., Gryglewski P., Telega (80, Nasta), Zwidryn P., Koli雟ki, Gryglewski K. (86, Bartosiak), Nowak M. (32, Mesanio), Mroczkowski G. (62, ㄆkaszewski), Kuzior K.

草速e kartki: Dajer, Mikucki - Nowak M.

Asysta: Kopecki Micha (na 2:1)
...
KS Czernin - Olimpia Sztum 1:1 (1:1)
(Sidorowicz 16 - Mikucki 14-k.)

KS Czernin: 安iderski - Steiniger, Sidorowicz, Marsza趾owski, Bieniek T., Fr帷kowiak W. (65, St瘼ie), Hadrysiak M. (89, Rzatkowski), Zieli雟ki S., Walkiewicz (73, Westfal), Ambroszkiewicz (46, Michalski), Chmielewski

Olimpia: Markowicz - Jankowski Maciej (62, Ostrowski), Ma貫k, Pluta D., Dajer, Nowak, Kopecki Marcin (71, Jankowski Mateusz), Pudlik (81, Kowszewicz), Kopecki Micha, Mikucki, Aleksandrowicz (90, Szaruga)

草速e kartki: Hadrysiak M., Fr帷kowiak W., 安iderski, Marsza趾owski - Pudlik, Lignowski (b璠帷 na 豉wce rezerwowych)
...
安it Radostowo - Olimpia Sztum 0:2 (0:1)
(Mikucki 34-k., Pudlik 61)

Olimpia: Markowicz (46, Mykowski) - Jankowski Mateusz (41, Jankowski Maciej), Pudlik (74, Mikucki), Pluta D., Kowszewicz (46, Lignowski), Dajer, Nowak (46, Tyl J.), Kopecki Marcin, Kopecki Micha, Mikucki (60, Jankowski Mateusz), Aleksandrowicz (56, Kowazewicz)
...
B造skawica - Olimpia 0:6 (0:4)
(Kopecki Mateusz 14, Mikucki 20, Kopecki Micha 41, Aleksandrowicz 42, 66, Jankowski Maciej 49)
Zenon Ma貫k nowym trenerem Olimpii
Jurand Lasowice - Olimpia Sztum 2:6 (2:1)
(Polus D. 27, Macieja 40 - Kopecki Marcin 14, Floria雟ki 51, Kopecki Micha 62, 88, Mikucki 76, 86)

Olimpia: Mykowski - Pluta D., Nowak, Dajer, Kopecki Marcin, Pudlik, Kopecki Mateusz, Floria雟ki, Kopecki Micha, Mikucki, Pastewski

Asysty: Kopecki Micha (0:1, 2:5), Pudlik (2:2, 2:4)

W sztumskim zespole wczoraj dosz這 do zmiany trenera. Piotra Dajera zast徙i znany w 鈔odowisku pi趾arskim Zenon Ma貫k. Pierwszy trening pod wodz nowego szkoleniowca odb璠zie si w najbli窺zy wtorek o godz. 18:00 na Orliku. Wi璚ej informacji wieczorem.
...
Nogat - Olimpia 2:1 (2:1)
(Flak 19, 27 - Jankowski Mateusz 15)

Nogat: Rychter, Skotarek, Wro雟ki, Badowski, Boroszko (69, Kwiatkowski), Dalecki (78, Kuzikowski), Flak (64, Frol), Gajewski, Kornacki, Kukawka, Nowosielski (82, Jarz帳ek)

Olimpia: Mykowski - Jankowski Maciej, Ma貫k, Nowak, Jankowski Mateusz, Pluta D., Gos, Dajer, Kopecki Marcin, Mikucki, Aleksandrowicz

草速a kartka: Kornacki

Asysta: Pluta Dawid