Następny mecz
19. kolejka
29 kwietnia, 14:00
KS Czernin - : - Olimpia Sztum
B-klasa
  Drużyna M Ptk
1. Olimpia 16 43
2. Nogat 16 34
3. Powi¶le 16 34
4. Czernin 15 29
5. Gardeja 16 26
6. Bałtyk 17 25
7. Real 16 24
8. Jurand 16 19
9. Tęcza 17 16
10. Lisovia 16 14
11. Skra 17 14
12. Centrum 14 13
13. Błyskawica 16 6
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela wiosny 2018
  Drużyna M Ptk
1. Olimpia 4 12
2. Lisovia 4 7
3. Bałtyk 4 6
4. Powi¶le 4 6
5. Gardeja 4 6
6. Skra 4 6
7. Czernin 2 6
8. Real 3 5
9. Jurand 3 4
10. Nogat 4 4
11. Tęcza 4 3
12. Centrum 2 1
13. Błyskawica 4 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu sztumskiego
  Drużyna M Ptk
1. Olimpia 4 12
2. Czernin 3 6
3. Tęcza 5 6
4. Błyskawica 4 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu malborskiego
  Drużyna M Ptk
1. Nogat 5 13
2. Jurand 6 9
3. Real 5 8
4. Lisovia 5 3
5. Skra 5 1
powered by © Tabelkownik 1.5
Strzelcy Olimpii w PP
4 Aleksandrowicz Mateusz
3 Dudziński Damian
2 Mikucki Łukasz, Kopecki Marcin
1 Pluta Maciej, Kopecki Michał, Pluta Dawid, Skowroński Marcin, Jankowski Mateusz, Jasiński Daniel
Asystenci Olimpii w PP
3 Kopecki Michał, Dudziński Damian
2 Pluta Dawid
1 Kopecki Marcin, Markowicz Piotr, Ostrowski Filip, Pluta Maciej, Nowak Łukasz
Punktacja kanadyjska w PP
6 Dudziński Damian
4 Kopecki Michał, Aleksandrowicz Mateusz
3 Kopecki Marcin, Pluta Dawid
2 Pluta Maciej, Mikucki Łukasz
1 Markowicz Piotr, Ostrowski Filip, Nowak Łukasz, Skowroński Marcin, Jankowski Mateusz, Jasiński Daniel
Ostatni mecz
17. kolejka
15 kwietnia, 16:00
Centrum Pelplin 2 : 4 Olimpia Sztum
18. kolejka
18 kolejka
Bałtyk 4 : 0 Tęcza
walkower - 5 cz. k.
Real 0 : 1 Czernin
Jurand 3 : 1 Skra
Błyskawica - : - Nogat
22.04, godz. 14:00
Gardeja - : - Centrum
22.04, godz. 14:00
Lisovia - : - Powi¶le
22.04, godz. 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
Strzelcy - 17 kolejka
23 Zieliński S. (Czernin)
21 Kuzior K. (Powi¶le)
20 Pluta M. (Olimpia)
15 Aleksandrowicz M. (Olimpia)

Strzelcy B-klasy ...
Strzelcy Olimpii
20 Pluta Maciej
15 Aleksandrowicz Mateusz
9 Mikucki Łukasz, Kopecki Marcin
7 Kopecki Michał
6 Dudziński Damian
4 Nowak Łukasz
3 Pluta Dawid, Ostrowski Filip
2 Kowszewicz Dawid, Jankowski Mateusz
1 Pudlik Mateusz, Czwerenko Kacper

Więcej statystyk Olimpii ...
Asystenci Olimpii
12 Pluta Maciej, Pluta Dawid
8 Kopecki Michał
7 Pudlik Mateusz
6 Kopecki Marcin
4 Nowak Łukasz, Aleksandrowicz Mateusz
2 Ostrowski Filip, Kopecki Mateusz, Jankowski Mateusz
1 Dudziński Damian, Mikucki Łukasz

Więcej statystyk Olimpii ...
Punktacja kanadyjska
32 Pluta Maciej
19 Aleksandrowicz Mateusz
15 Kopecki Marcin, Kopecki Michał, Pluta Dawid
10 Mikucki Łukasz
8 Pudlik Mateusz, Nowak Łukasz
7 Dudziński Damian
5 Ostrowski Filip
4 Jankowski Mateusz
2 Kowszewicz Dawid
1 Kopecki Mateusz, Czwerenko Kacper

Więcej statystyk Olimpii ...
Dżokerzy Olimpii
4 Aleksandrowicz Mateusz
2 Mikucki Łukasz
1 Kowszewicz Dawid, Jankowski Mateusz, Czwerenko Kacper
Żółte kartki
4 Aleksandrowicz Mateusz
3 Nowak Łukasz, Ostrowski Filip
2 Kopecki Mateusz, Skowroński Marcin
1 Jankowski Maciej, Czwerenko Kacper, Kopecki Marcin, Jasiński Daniel, Mikucki Łukasz, Pluta Dawid, Pastewski Wojciech, Cyssewski Patryk, Pluta Maciej

Więcej statystyk Olimpii ...
Główny sponsor klubu
Sparing nr 6
Rosło Kwidzyn - Olimpia Sztum 3:1 (1:1)
(Aleksandrowicz)
Sparing nr 5
Concordia Elbl±g - Olimpia Sztum 9:1 (4:1)
(Kopecki Michał)
Sparing nr 4
Olimpia Sztum - Mady Ostaszewo 2:8 (1:5)
(Kopecki Marcin, Aleksandrowicz)
Sparing nr 3
Jurand Lasowice - Olimpia Sztum 5:9 (1:5)
(4 Aleksandrowicz, 2 Mikucki, 2 Pluta M., Kopecki Marcin)
Sparing nr 2
Olimpia Sztum - Czarni Straszewo 12:2 (2:2)
(Kopecki Michał 12, 45, 48, Pluta M. 50, 57, 67, 68, Kopecki Marcin 51, Czwerenko 55, Jankowski Mateusz 62, Pluta D. 81, Pudlik 84)
Sparing nr 1
LKS Waplewo - Olimpia Sztum 5:4 (3:2)
(Czarnecki 13-k., Hermaniuk 29, Ziarnik 42, Bończoszek 73, Semeniuk 82 - Nowak 25, Aleksandrowicz 39, Semeniuk 61-sam., Mikucki 64)

Olimpia (I połowa): Mykowski - Nowak (40, Ulkowski), Jankowski Maciej (22, Kowszewicz), Jankowski Mateusz, Ulkowski (17, Pluta D.), Czwerenko (17, Kopecki Michał), Pudlik (36, Mikucki), Ostrowski, Kopecki Mateusz (35, Jankowski Maciej), Kopecki Marcin (32, Czwerenko), Mikucki (17, Aleksandrowicz)

Olimpia (II połowa): Mykowski - Nowak (86, Czwerenko), Jankowski Maciej (65, Kowszewicz (81, Pluta D.)), Jankowski Mateusz, Kopecki Mateusz, Pluta D. (75, Aleksandrowicz), Pudlik (74, Ostrowski), Ostrowski (59, Ulkowski), Kopecki Michał (71, Kopecki Marcin), Kopecki Marcin (62, Czwerenko (81, Pudlik)), Aleksandrowicz (58, Mikucki (81, Kopecki Michał))
...
Olimpia Sztum - Magdalenka Markusy 3:4 (2:0)
(Kowszewicz 17, Markowicz 36, Mikucki 58 - ? 56, ? 61, ? 74-k., ? 89)

Olimpia (I połowa): Berg - Spinner, Borzych, Jankowski Mateusz, Nowak - Pięta (26, Markowicz (40, Kopecki Marcin)), Kopecki Mateusz, Pudlik - Kowszewicz, Kopecki Marcin (26, Mikucki), Czwerenko

Olimpia (II połowa): Mykowski - Czwerenko, Borzych, Jankowski Mateusz, Nowak - Markowicz (70, Spinner), Kopecki Mateusz, Pudlik - Kowszewicz (52, Kopecki Marcin), Mikucki, Czwerenko (55, Pięta (80, Kowszewicz))

Asysty: Pudlik (1:0), Kowszewicz (2:0), Jankowski Mateusz (3:1)

NIeobecni: Pluta D., Pluta M., Aleksandrowicz, Kopecki Michał, Ostrowski, Skowroński,

W zespole Olimpii zagrali zawodnicy juniorów: Spinner Sebastian, Borzych Marcin oraz Pięta Karol.