Sparing nr 3
Dodane przez kubusiek dnia 23.07.2017 16:58
GDKiS Ostaszewo - Olimpia Sztum 2:4 (2:2, 2:0)
(Karlak 21, Chrigui 24 - Dudziński 34, Aleksandrowicz 59, 76, Pluta M. 77)

Olimpia (I tercja): Mykowski - Skowroński, Jasiński, Ostrowski, Jankowski Mateusz, Pluta D., Kopecki Mateusz, Pluta M., Kopecki Michał, Kopecki Marcin, Dudziński

Olimpia (II tercja): Mykowski - Skowroński, Jasiński, Nowak, Jankowski Mateusz, Pluta D. (54, Pastewski), Pluta M. (55, Kowszewicz), Ostrowski, Kopecki Michał, Aleksandrowicz, Dudziński

Olimpia (III tercja): Berg - Skowroński (69, Pluta D.), Ostrowski (72, Kopecki Mateusz), Nowak, Jankowski Mateusz (70, Kopecki Michał), Pastewski (77, Orliński), Dudziński (69, Pluta M.), Kopecki Marcin, Mikucki, Kowszewicz, Aleksandrowicz (86, Pastewski)

W 50 minucie Krystian Mykowski obronił rzut karny, który sam wcześniej sprokurował. Grano 3x30 minut.