Tabela B-klasy | Tabela rozszerzona B-klasy | Strzelcy B-klasy | Dżokerzy B-klasy
Tabela derbowa 2017/18 | Tabela wyników przed przerwą | Tabela wyników po przerwie | Klasyfikacja Fair Play
B-klasa 2017/18 - strzelcy

Bałtyk Sztutowo (9 strzelców)

5 - Rombalski Adam; 4 - Friszkemut Paweł; 3 - Ziętarski Piotr, Ziarko Patryk; 2 - Popielarski Mateusz; 1 - Weber Dawid, Friszkemtu Karol, Adamowicz Adam, Szloser Bartosz;

Błyskawica Postolin (4 strzelców)

1 - Teska Dawid, Skoczyński Marcin, Szlacht Tomasz, Chmielewski Marek;

Centrum Pelplin (8 strzelców)

6 - Rychert Jakub, Reinholz Wiktor; 5 - Kowalski Waldemar; 2 - Mądrachowski Damian, Ścisłowski Dominik; 1 - Wenta Krzysztof, Szafrański Jacek, Szarmach Jakub;

GKS Gardeja (8 strzelców)

4 - Mroczkowski Grzegorz, Podworski Sebastian; 2 - Gryglewski Karol, Rycharski Emil, Kopecki Krzysztof; 1 - Górka Sebastian, Rycharski Maciej, Nowak Mateusz;

Jurand Lasowice (6 strzelców)

4 - Kamiński Sebastian; 3 - Szuprytowski Adrian; 2 - Jagielski Robert; 1 - Kępka Maciej, Jabłoński Paweł, Brzezicki Marcin;

KS Czernin (10 strzelców)

18 - Zieliński Sebastian; 4 - Chmielewski Marcin; 2 - Hadrysiak Michał, Dumalski Mariusz, Walkiewicz Marcin; 1 - Westfal Dariusz, Detmer Adam, Sidorowicz Sławomir, Jeroszewicz Sergiej, Sosnowski Bartosz;

Lisovia Lisewo (5 strzelców)

8 - Chmielewicz Łukasz; 6 - Grzębski Martin; 2 - Jakubowski Patryk; 1 - Wołoszyk Karol, Wojciechowski Kamil, Boros Michał;

Nogat Malbork (11 strzelców)

8 - Kulik Grzegorz; 7 - Dalecki Artur; 4 - Kwiatkowski Bartosz; 2 - Kaniecki Paweł; 1 - Kuzikowski Wojciech, Boroszko Damian, Jarząbek Marcin, Skotarek Bartłomiej, Domachowski Radosław, Wroński Kamil, Flak Sławomir;

Olimpia Sztum (12 strzelców)

12 - Aleksandrowicz Mateusz; 8 - Pluta Maciej; 6 - Dudziński Damian; 5 - Kopecki Marcin; 4 - Mikucki Łukasz; 3 - Nowak Łukasz; 2 - Jankowski Mateusz, Ostrowski Filip, Pluta Dawid, Kopecki Michał; 1 - Kowszewicz Dawid, Czwerenko Kacper;

Powiśle Pawlice-Rakowiec (10 strzelców)

14 - Kuzior Krzysztof; 6 - Wiśniewski Tomasz; 4 - Karczewski Łukasz; 3 - Kawiak Przemysław; 2 - Szczawiński Bartosz, Rosiak Wojciech; 1 - Wróbel Tomasz, Dybowski Piotr, Gretkowski Grzegorz, Fałkowski Jarosław;

Real Myszewo (10 strzelców)

9 - Olenkiewicz Maciej; 3 - Mańkowski Kamil, Lauryn Piotr, Gogola Daniel, Skoneczny Daniel; 1 - Łata Kamil, Cira Kacper, Szymański Karol, Skoneczny Adrian, Zagłoba Dawid;

Skra Kończewice (8 strzelców)

10 - Szinrock Jacek; 3 - Jarosz Adam; 2 - Jarosz Krzysztof, Kąca Dominik; 1 - Ochmiński Michał, Pawlaczyk Marek, Cybulak Stanisław, Toczek Bartosz;

Tęcza Szropy (7 strzelców)

5 - Bielicki Damian; 4 - Holzem Patryk; 3 - Krzykowski Michał; 2 - Przybyszewski Karol; 1 - Kozłowski Bartłomiej, Grabowski Radosław, Horbowy Jerzy;

Gole samobójcze

1 - Kopecki Michał, Nowak Łukasz (obaj Olimpia), Pawlaczyk Marek, Cybulski Stanisław (obaj Skra), Chmielewicz Łukasz, Wołoszyk Karol, Zajączkowski Krystian (wszyscy trzej Lisovia), Gogola Dawid (Real);

Stan na 11 kolejkę bez strzelców Centrum, Tęczy i Juranda z 11 kolejki.

Źródło: laczynaspilka.pl