Tabela A-klasy | Tabela rozszerzona A-klasy | Strzelcy A-klasy | Dżokerzy A-klasy
Tabele derbowe 2018/19 | Tabela wyników przed przerwą | Tabela wyników po przerwie | Klasyfikacja Fair Play
Kartkowicze indywidualnie
A-klasa 2018/19 - strzelcy

Błękitni Stare Pole (12 strzelców)

5 - Karlak Sebastian; 4 - Kotowski Konrad; 3 - Szkałuba Dawid; 2 - Kurek Przemysław, Piotrowski Kamil, Rogowski Maciej, Kwaterski Fabian; 1 - Richert Marek, Cierlicki Sebastian, Piotrowicz Piotr, Juchniewicz Patryk, Nowak Kacper;

Delta Miłoradz (9 strzelców)

5 - Kossarzecki Cezary; 4 - Marszałek Piotr, Modrzejewski Robert; 2 - Konwa Łukasz, Jędrzejewski Grzegorz; 1 - Wądołowski Filip, Kowalczyk Rafał, Śliwka Damian;

LKS Waplewo (6 strzelców)

13 - Czarnecki Bartosz; 1 - Hermaniuk Daniel, Gappa Marcin, Barnaś Michał, Roszkowski Paweł, Trussner Remigiusz;

Mady Ostaszewo (10 strzelców)

7 - Wacławski Bartosz; 6 - Cicherski Adam; 5 - Oleś Mateusz; 3 - Jagodziński Szymon, Borowiecki Mariusz; 2 - Moryto Maciej, Wardowski Piotr; 1 - Wirkus Kamil, Golicki Maciej, Tryba Krystian;

Mewa Gniew (8 strzelców)

5 - Klemczyk Wojciech, Serafin Mateusz; 2 - Mitlewski Kamil, Danowski Dawid, Kurek Arkadiusz; 1 - Wiśniewski Rafał, Konieczny Piotr, Malinowski Kacper;

Olimpia Sztum (7 strzelców)

5 - Pluta Maciej; 2 - Aleksandrowicz Mateusz; 1 - Pluta Dawid, Kopecki Michał, Głowacki Mateusz, Kotowski Łukasz, Ostrowski Filip;

Powiśle Pawlice-Rakowiec (6 strzelców)

3 - Zalewski Michał; 2 - Fałkowski Jarosław; 1 - Kuzior Krzysztof, Fularczyk Paweł, Rosiak Wojciech, Wróbel Tomasz;

Relax Ryjewo (7 strzelców)

6 - Staniaszek Dariusz; 5 - Zamerski Paweł, Pajdzik Sebastian; 3 - Iwański Patryk, Martyka Radosław, Włodarski Mateusz; 1 - Ulewski Marcin;

Rodło Kwidzyn (8 strzelców)

4 - Szalkowski Nikodem; 2 - Baprawski Marcin, Szewczak Michał; 1 - Bińczak Patryk, Studziński Bartosz, Fayose Temitayo Olalakan, Świokło Marek, Abdulkadyrov Muslim, Szpakowski Mateusz;

Rodło Trzciano (8 strzelców)

4 - Tamski Mariusz; 3 - Preuss Patrick, Grenc Grzegorz, Landmesser Michał; 2 - Grenc Tomasz; 1 - Wilemski Kamil, Grenc Piotr, Raburski Cezary;

Ruch Gościszewo (5 strzelców)

3 - Miecznik Wojciech; 1 - Bochyński Marcin, Kozłowski Dominik, Grzegorczyk Wojciech, Szostek Karol;

Start Kulice (3 strzelców)

3 - Jaśniewski Daniel; 1 - Marks Mateusz, Czarnecki Łukasz;

Świat Radostowo (4 strzelców)

4 - Reszka Konrad, Smoliński Dawid, Rack Kamil; 1 - Szulc Jakub;

Wisła Korzeniewo (10 strzelców)

5 - Mesanio Tomasz; 4 - Lasota Kacper, Gwóźdź Grzegorz; 3 - Mesanio Sławomir; 2 - Gajewski Mateusz, Wyrzykowski Tomasz, Pankowski Marek, Podsiadły Daniel, Gwóźdź Adrian; 1 - Kwintera Rafał, Gretkowski Jacek;

***Anulowane 2 bramki Tomasza Wyrzykowskiego za walkower z 1 kolejki.

Gole samobójcze

2 - Wojtaś Paweł (Powiśle); 1 - Partyga Bartłomiej (Waplewo), Bartz Krystian (Relax);

Stan na 9 kolejkę.

Źródło: laczynaspilka.pl